Fotograf Ślubny Warszawa


O mnie

Nazywam się Tomasz Piotrowski. Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Moją pasją jest dokumentowanie najważniejszych chwil w życiu ludzi.  Każdy ślub jest dla mnie fascynującym doświadczeniem i każdy sprawia mi radość, bo robię to, co kocham, czyli opowiadam historie za pomocą aparatu.

Od dwudziestu lat nieustannie szkolę się w kunszcie fotograficznym. Obserwuję świat kadrami, światłem i cieniami, kolorami. Tym, co z pewnością miało dla mnie duże znaczenie w doskonaleniu się w tej dziedzinie sztuki, były studia fotograficzne na Wydziale Sztuk Pięknych w Northeastern Illinois University w Chicago. Na rozwój mojej wyobraźni fotograficznej bardzo duży wpływ miały również szkolenia w Akademii Fotografii w Warszawie oraz Pałacu Kultury i Nauki, gdzie uczęszczałem jako nastolatek na zajęcia z ciemni fotograficznej. W międzyczasie ukończyłem również studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jestem zapalonym żeglarzem, podróżnikiem i adeptem sztuk walki.

 Sesje narzeczeńskie, sesje poślubne to główne aspekty fotografii ślubnej.


O Waszym dniu i mojej fotografii

Przygotowania do ślubu trwają wiele miesięcy i pochłaniają dużo energii, czasu i zapału. Zawsze to doceniam i staram się zrewanżować Wam za to, że zaprosiliście mnie na Wasz ważny dzień, swoim przygotowaniem i  zaangażowaniem.   Nie jestem tylko niemym obserwatorem. Jestem uczestnikiem tego pięknego wydarzenia.  Dzięki temu zarówno Wy, jak i Wasi Goście czujecie się przy moim obiektywie swobodnie, co pozwala mi chwytać najpiękniejsze, szczere emocje.

Fotografia ślubna to duże wyzwanie i wielka odpowiedzialność. Ten dzień jest wyjątkowym w Waszym życiu i już nigdy się nie powtórzy. Zaufanie fotografowi w takiej sytuacji wydaje mi się zatem kluczowe. Moim zadaniem jest dopilnowanie, abyście się na nim wspaniale bawili i nie martwili, że coś może zostać pominięte na fotografiach. Będę Waszymi oczami.

Moje doświadczenie, profesjonalizm  i pasja do fotografii to gwarancja, że tak wielkie przedsięwzięcie zostanie udokumentowane na zdjęciach należycie.

 

Podchodzę indywidualnie do każdej Pary Młodej. Zawsze umawiam się na spotkanie wcześniej nie tylko w celu, nierzadko, pierwszego poznania, ale przede wszystkim pokazania pełnych reportaży ślubnych i zaprezentowania mojego artystycznego i logistycznego podejścia do fotografii w tym ważnym dniu oraz w czasie sesji narzeczeńskich i sesji poślubnych.

 

To co charakteryzuje mnie, jako fotografa ślubnego, to możliwość dopasowania się do Pary Młodej pod względem osiąganego rezultatu zdjęciowego. Każdy ma indywidualny gust i ja staram się mu sprostać za pomocą zróżnicowanych technik fotograficznych, postprodukcji, a także balansu pomiędzy czystym fotoreportażem, a częściową inscenizacją.

 

Podczas pełnego dnia ślubnego, łącznie z przygotowaniami, ceremonią i weselem, wykonuję kilka tysięcy klatek. Z tego finalnie oddaję Wam najczęściej minimum 700 sztuk. Wszystkie zdjęcia są wyselekcjonowane, poddane przeze mnie indywidualnej postprodukcji. Każde zdjęcie zatem trzyma najwyższy standard. To Wy, a nie ja wybieracie najlepsze zdjęcia, które będziecie pokazywać Rodzinie i Znajomym w formie prezentacji oraz albumu drukowanego.

 

Ważnym elementem mojej oferty są luksusowe i spersonalizowane fotoalbumy i pendrive’y. Wielki, piękny album drukowany to kwintesencja mojej pracy na Waszym ślubie. Jest wspaniałą pamiątką na lata, często prezentem dla Rodziców, a jego wygląd i charakter pozostaje w pełni do Waszej dyspozycji.

 

Pochodzę z Warszawy i tu mieszkam. Reportaże ślubne wykonuję jednak na terenie całego kraju i świata.

Prowadzę fotograficzną działalność gospodarczą, a zatem podpisując ze mną umowę podpisujecie umowę z firmą.

Posiadam Legitymację fotografa i kamerzysty upoważnionego do fotografowania i filmowania w czasie uroczystości liturgicznych.

Jeżeli chcecie zapoznać się z moją szczegółową ofertą proszę o kontakt